Hasonlítsd össze az árakat 11 034 Ft-tól 12 390 Ft-ig 2 webáruházban:
Nedis CLCC560 - kültéri LED fényfüzér, 560 LED, 7 funkció, 14 m, IP44, meleg fehér
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 11 034 Ft és 12 390 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Ez a dekoratív LED-lánc kellemes hangulatot teremt a meleg fehér fényben. Helyezze el a lámpákat ahogy szeretné, és válasszon a 7 előre beállított fényhatás vagy az állandó fény mód közül. Időzítő funkció - 6 óra bekapcsolás/18 óra kikapcsolás. A zöld színű kábel bármilyen fához vagy háttérhez illik, és nem zavarja a végső megjelenést. A lánc összesen 560 LED-et tartalmaz, amelyek egymástól 2 cm távolságra vannak egymástól. A 14 méteres teljes hossznak köszönhetően nem kell aggódnia amiatt, hogy a tápkábel nem ér el egy konnektorba. A megvilágított rész hossza: 11 m. A hálózati adapter kábelének hossza: 3 m. A lánc beltéren és kültéren egyaránt használható - IP44-es védettségű.
Specifikációk
| Elhelyezés | Kültéri |
|---|---|
| Tápellátás | Hálózati |
| Típus | Fényfüzér |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Dugó típusa | C |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,75 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Színhőmérséklet | 2500 K |
| A teljes fényáram | 390 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Series | CHAIN Nedis |
| Gyártó | Nedis |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Nedis HTPA15EBK kültéri elektromos fűtőtest 200 cm 1500W/230V IP34
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber D-63532 - Gyerek csillár TRAIN 1xE27/60W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa HAKON 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
INCANTI 02-756 - Fali lámpa LENA 1xE27/42W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 49687 - Csillár láncon DEERHURST 2xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 97059-LED PANDELLA LED 7,4W 230V IP44 für Bad mit Sensor
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa MALBO 2xE14/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8812 - Asztali lámpa FLOSSI 1xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2778 - Fali lámpa ALETTA 1xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 61682 - Gyerek csillár BABY TRAVEL 1xE27/60W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Steinel 058623 - LED Kültéri fali lámpa SPOT ONE 1xGU10/7W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Állólámpa 1xE27/60W/230V + 1xE14/25W
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50581/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 1xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti csillár ANTONIO 5xE14/40W/230V tölgy
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron ZYGZAK GREEN 1xE27/60W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron ALBA 1xE27/15W/230V á. 45 cm fehér
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron MERCURE 2xE27/15W/230V
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás







