Hasonlítsd össze az árakat 23 090 Ft-tól 28 314 Ft-ig 2 webáruházban:
Globo 56135-3W - LED Felületre szerelhető csillár RIHA 3xG9/3,5W/230V réz
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 23 090 Ft és 28 314 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 5224 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 28 314 Ft
- 2026. 02. 23. - 28 314 Ft
- 2026. 02. 19. - 26 837 Ft
- 2026. 02. 10. - 25 360 Ft
- 2026. 02. 05. - 28 190 Ft
- 2026. 01. 26. - 24 225 Ft
- 2026. 01. 19. - 23 090 Ft
- 2026. 01. 01. - 25 640 Ft
- 2025. 11. 18. - 23 671 Ft
- 2025. 06. 26. - 28 190 Ft
- 2025. 06. 10. - 29 057 Ft
- 2026. 05. 01. - 28 314 Ft
- 2026. 02. 23. - 28 314 Ft
- 2026. 02. 19. - 25 360 Ft
- 2026. 02. 10. - 25 360 Ft
- 2026. 02. 05. - 28 190 Ft
- 2026. 01. 26. - 23 090 Ft
- 2026. 01. 19. - 23 090 Ft
- 2026. 01. 01. - 23 090 Ft
- 2025. 11. 18. - 19 733 Ft
- 2025. 06. 26. - 28 190 Ft
- 2025. 06. 10. - 28 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Globo márkától származik, raktárunkban van, ára 23090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fekete |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | G9 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,5 W |
| Izzók száma | 3 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 870 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | RIHA Globo |
| Gyártó | Globo |
Ajánljuk

Art Deco mennyezeti lámpa sárgaréz színű, borostyán üveggel - Busa
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Klasszikus mennyezeti lámpa acélból kristállyal 3 lámpás - Mondrian
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Mennyezeti lámpa fa LED-del 3 lépésben szabályozható 4-lámpás - Navara
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályzóval, 5 lámpás - Lejo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco mennyezeti lámpa fekete fa elemekkel, 6 ágú - Sydney
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Keleti mennyezeti lámpa bambuszból - Amira
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus mennyezeti lámpa fekete füstüveggel 35 cm IP44 - Nohmi
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern bézs szövet mennyezeti lámpa LED-del, 3 fokozatban dimmelhető - Bredow
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú dimmerrel, 4 lámpás - Lupolo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa arany 31 cm IP44 - Yuma
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete arannyal és opál üveggel 8 lámpás - Lynn
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Design mennyezeti lámpa fekete arannyal 40 cm LED-del, 3 fokozatú kapcsolóval - Ingo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus mennyezeti lámpa fehér 50 cm - Drum Jute
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályozóval, 4 lámpás - Lejo
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa sárgaréz borostyánszínű üveggel, 6 ágú - Ryan
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fehér 35 cm IP44 - Walden
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Art Deco mennyezeti lámpa arany üveggel - Ayesha
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ipari mennyezeti lámpa fekete IP44 2-lámpás - Charlois
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete IP44 4-lámpás - Cederic
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
Okos mennyezeti lámpa bézs 35 cm LED-del és távirányítóval - Flat Drum
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Design mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatban szabályozható - Rowan
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete diófa színnel, LED-del, 3 fokozatban dimmelhető, 2-lámpás - Kane
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus mennyezeti lámpa acél 3-lámpás - Fortress
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete fehérrel 35 cm IP44 - Walden
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ipari mennyezeti lámpa rozsdabarna - Cage
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
Ipari lógólámpa fekete fával 5-lámpás - Shelf
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fekete 150,8 cm LED-del, 3 fokozatú dimmerrel, állítható - Annuschka
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete, borostyán és füstüveg kombinációjával, 9 fényforrással - Athén
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fekete 60 cm LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Morning
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
EGLO 22469 - Kültéri fali lámpa érzékelővel LATERNA 1xE27/60W fekete
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 8208 - Kültéri lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 3722 - Mennyezeti lámpa ATHEN 2xE27/60W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 58227C - Állólámpa NEWCASTLE 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6048 - Spotlámpa NORTON 3xGU10/50W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 24103W - LED Fali lámpa PEGASI LED/6W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Eglo 9682 - CAPASSO-C LED RGB dimmelhető fali mennyezeti lámpa 17W/230V
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár láncon ADELLE 5xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa 2xE27/60W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás





