





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED-es függő karácsonyi fényfüzér. Kültéri és beltéri használatra egyaránt alkalmas. LED-diódák száma: 240. Fény színe: meleg fehér. A kábel világított részének hossza: 1,7 m. Magasság: 2 m. Kábel színe: ezüst. Hálózati kábel hossza: 5 m. Tápfeszültség: 230 V. Funkciók: 8 üzemmód (multifunkció).
| Elhelyezés | Kültéri |
|---|---|
| Tápellátás | Hálózati |
| Típus | Fényfüzér |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/A transzformátort tartalmazza |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,7 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,7 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A fényforrás átlagos élettartama | 10000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2,7 W |
| Series | CHAIN Emos |
| Gyártó | EMOS |

Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, elemes, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri, elemes, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, elemes, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fénydekoráció, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, hálózati tápellátású
Raktáron
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Raktáron
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri, elemes, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, elemes, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, elemes, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, elemes, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, elemes, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Beltéri, fénydekoráció, hálózati tápellátású
Raktáron
Kültéri, elemes, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Fénydekoráció, hálózati tápellátású
Raktáron
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Raktáron
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Raktáron
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Raktáron
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Raktáron
Kültéri, elemes, fényfüzér
Raktáron
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Raktáron
Kültéri, elemes, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Raktáron
Kültéri, fénydekoráció, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, elemes, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron