
Nedis HTPA15EBK kültéri elektromos fűtőtest 200 cm 1500W/230V IP34
Elektromos
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED kültéri karácsonyi fényfüggöny. Tökéletes dekoráció a kertjéhez. Fény színe: meleg fehér. LED-diódák száma: 120.Világított rész hossza: 1,3 m.Tápkábel hossza: 0,5 m. A fényfüggöny méretei: 1,3 x 2 m. IP44 - fröccsenő víz elleni védelem.
| Elhelyezés | Kültéri |
|---|---|
| Tápellátás | Hálózati |
| Típus | Fényfüzér |
| Feszültség | 230 V/24 V |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Dugó típusa | C |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Lugas/Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/A transzformátort tartalmazza |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7,7 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7,7 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7,7 W |
| Series | GOLDEN Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás