Ajánljuk
AKCIÓS CSOMAG, 10 DARAB Salgó polc 2400x1200x500 mm lakkozott 6 polcos, teherbírás 1050 kg - FEKETE
Méretek 240×120×50 cm
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 421 900 Ft
- 2025. 06. 10. - 421 900 Ft
- 2025. 06. 10. - 281 900 Ft
- 2024. 12. 19. - 421 900 Ft
- 2024. 01. 16. - 407 990 Ft
Termékleírás
AKCIÓS CSOMAG, 10 DARAB Salgó polc 2400x1200x500 mm lakkozott 6 polcos, teherbírás 1050 kg - FEKETE Kiváló minőségű és stabil Salgó polc hat állítható polccal költséghatékony megoldást jelent a tárgyai tárolására. Maximális terhelhetőség / polclaponként 175 kg, azaz 1050 kg / állványonként. A FISTAR márkás Salgó polcok hengerelt acélból készülnek, kiváló minőség jellemzi őket és 7 éves garancia. A Salgó polcot háztartásokban, irodákban, műhelyekben és garázsokban, valamint raktárakban vagy ipari helyiségekben lehet használni. A Salgó polc nagyszerű tulajdonsága a csavarmentes összeszerelés és kiváló stabilitás. A Salgó polc felépítésénél nincs szükség más személy segítségére, a Salgó polcot egyedül is fel tudja állítani. Javasoljuk, hogy a polcot a falhoz helyezze és rögzítse, de akár a térben is elhelyezheti. A Salgó polcok váza horganyzott acélból készül, így rozsdamentes és tartós. Illusztratív fotó egy doboz csomagméretéről - előfordulhat, hogy nem felel meg pontosan az adott
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 240 cm |
Specifikációk
| Felület | Matt |
|---|---|
| Stílus | Ipari |
| Anyag | Fém |
| Salgó polcok | Igen |
| Szín | Szürke |
| Magasság [mm] | 2400 |
| Polcok száma | 6 |
| Váz anyaga | Ácel |
| Polcok anyaga | Farostlemez |
| Mélység [mm] | 500 |
| Állvány felhasználása | Standard |
| Állítható polc | Igen (3,5 cm – ként) |
| Szélesség [mm] | 1200 |
| Felületi kezelés | Lakkozott |
| Polc teherbírása [kg] | 175 |
| Állapot | Új, nem használt áru |
| Állvány teherbírása [kg] | 1050 |
| Producttype | Rack |






























