






DOLANO III tolóajtó. Használhatja klasszikus elválasztóként egy másik helyiségbe, vagy egy speciálisan kialakított öltözőbe. 16 mm széles anyagból készül, és ABS élekkel rendelkezik. A könnyebb nyitás érdekében alumínium fogantyúval rendelkezik. A sín, a csapágyak és a szerelési anyag természetesen hozzátartozik, csak a dekort kell kiválasztani. A dekoratív műanyag pántokat saját kezűleg kell felragasztani. Összegzés: tolóajtó ABS élek 1 darab alumínium fogantyú dekoratív műanyag szalagok sín és szerelési anyagok távolság a faltól kb. 16 mm választható dekor Használt anyagok: LTD, fém, PVC
| Felhasználás | Beltéri |
|---|---|
| Szárnyak száma | 1 |
| Nyitási irány | Univerzális |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| A fedőléc szélessége | 205 cm |
| A fogantyú anyaga | Alumínium |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Ajtómagasság | 205 cm |
| Anyag | LTD |
| Az ajtó szélessége | 86,5 cm |
| Az anyag vastagsága | 1,6 cm |
| Dekor | Tölgy sonoma |
| Halk zárórendszer | IGEN |
| Lista magassága | 10 cm |
| Lista szélessége | 205 cm |
| Meghatározás | Családnak |
| Rés a faltól | Kb. 1,6 cm |
| Stílus | Modern |
| Súly | Cca 40 kg |
| Tájolás | Univerzális |
| Tartók | IGEN |
| Tükör | Nincs |
| Gyártó | ANK |