Ajánljuk
ARMARIA K120 6SZ komód, 120x77x40, fehér/magasfényű fehér
101 400 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 91 260 Ft
- 2025. 04. 09. - 91 260 Ft
- 2025. 04. 09. - 101 400 Ft
- 2024. 04. 03. - 119 000 Ft
- 2024. 03. 26. - 124 500 Ft
- 2024. 03. 22. - 119 000 Ft
- 2024. 03. 07. - 117 100 Ft
- 2024. 01. 31. - 90 800 Ft
- 2024. 01. 15. - 113 500 Ft
Termékleírás
Termékleírás: Fiókos szekrény ARMARIA 6SZ Hiányzik Önnek is egy ruháknak, iratoknak vagy egyéb kiegészítőknek fenntartott tárolóhely? Akkor az ARMARIA 6SZ fiókos szekrény pontosan az, amit Ön keres!Kiváló minőségű, 16 mm vastag anyagból készült, az ABS élek pedig védik a laminátumot a sérülésektől. A komód hat tágas fiókra van osztva, amelyeknek köszönhetően mindent szépen elrakhat. Négy különböző, de ugyanolyan gyönyörű dekorációban kapható, így nem kell aggódnia, hogy nem illeszkedik a többi bútorhoz.ARMARIA 6SZ szekrény:praktikus komód,ABS szegély,6 fiók,szín kiválasztása. Használt anyagok:LTD, PVC
Specifikációk
| Típus | Fiókos, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Felület | Magasfényű |
| Stílus | Modern |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| A fiók szélessége | 51 cm |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Az anyag vastagsága | 1,6 cm |
| Dekor | Fehér/magasfényű fehér |
| Fiókok száma | 6 |
| Komód magassága | 77 cm |
| Komód mélysége | 40 cm |
| Komód szélessége | 120 cm |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 50 kg |
| Teherbírás | 25 kg |
| Gyártó | AKO |














