





A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Lehet az öreg és elhasználódott bútor is olyan, mintha új lenne? Az elasztikus huzatokkal mindez nem csak álom! A semleges bézs színű, fehér geometriai mintával ellátott decens huzat elegáns kiegészítője bármely belső térnek, és pillanatok alatt új fényt kölcsönöz a székeinek. Az elasztikus huzat újjáéleszti és megújítja a régi székeket, és elrejti az esetleges hiányosságokat, illetve a kopást. Megvédi őket a szennyeződésektől és a sérülésektől is, amit akkor is értékelni fog, ha bútorai vadonatújak.A kiváló minőségű anyagának köszönhetően a huzat nagyon kellemes tapintású, egyúttal pedig kopásálló és könnyen felhúzható. Minden irányba könnyen nyújtható, így gyorsan alkalmazkodik, nagyszerűen illeszkedik és megkönnyíti a munkát a kezelés során. Bepiszkolódás esetén a huzatot egyszerűen húzza le és mossa ki, bútora így mindig olyan lesz, mintha új lenne, ráadásul csodálatosan tiszta.A huzat méretei: az ülőke mérete: 45 - 50 cmA készlet tartalma: 2 db székhuzat
| Elasztikus | Igen |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| A huzat tipusa | Székhuzat |
| A szettben található darabok száma | 2 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 94 % poliészter, 6 % elasztán |
| Méret | 45-50 cm |
| Méretek | 45-50 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Úgy néz ki, mint a képen, és szépen mutat a székeken.
nagyon vékony, mint a harisnya
A huzat vékonyabb anyagból készült, a széken nagyon szépen és elegánsan néz ki.
A huzat kellemes tapintású, finom, tökéletesen illeszkedik
Kellemes, szép huzatok
Szép.


Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás

Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás


Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás