


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 24 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A STILISTA erkélyparaván nemcsak a kíváncsiskodó szemektől, hanem az UV 50+ napfénytől és a széltől is megvéd. Diszkrét adatvédelmi képernyőnk harmonikusan illeszkedik erkélyéhez, teraszához vagy kertjéhez. Használat után az erkély paraván könnyen összecsukható, így helyet takaríthat meg. Rögzítési anyaggal és védőburkolattal szállítjuk. Termék részletek: méretei: 140 x 7,5 x 140 cm méretek összecsukva : 9 x 7,5 x 140 cm szín: barna szövet anyaga: 100% poliészter szövetvastagság: 160 g/m² UV 50+ keret anyaga: porszórt fém Csomag tartalma: 1 x árnyékoló paraván
| Dimenzió | 1.4 x 1.4 m |
|---|---|
| Súly | 2.05 kg |
| Anyagszilárdság (tömeg) | 160 g/m² |
| Beleértve a rögzítő köteleket | Igen |
| Színes | Barna |
| Uv-védelem mértéke | UV 50+ |
| Anyag | Poliészter |
| Vízálló | Nem |
| Gyártó | Stilista |




Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron






Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, klasszikus, álló
Kiszállítás 1 nap múlva

Klasszikus, 230V, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, klasszikus, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, fedél nélkül
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló, 230V, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, rusztikus, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×60×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa, karfás
Kiszállítás 1 nap múlva
3×60×23 cm, laminált, matt
Kiszállítás 1 nap múlva

Vinyl, sötét, tölgy színű
Kiszállítás 1 nap múlva
3×70×23 cm, laminált, matt
Kiszállítás 1 nap múlva