Hasonlítsd össze az árakat 22 041 Ft-tól 50 749 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 22 041 Ft és 50 749 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 26 259 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 50 749 Ft
- 2026. 04. 21. - 50 749 Ft
- 2025. 11. 17. - 34 535 Ft
- 2025. 05. 06. - 42 990 Ft
- 2026. 05. 01. - 50 749 Ft
- 2026. 04. 21. - 50 749 Ft
- 2025. 11. 17. - 26 090 Ft
- 2025. 05. 06. - 42 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern lámpa, amely belső terekhez ideális. Praktikus és sokoldalú világítótest a nappalijába vagy irodájába. A világítótest 5 fokozatban dimmelhető a lámpa testén található érintőkapcsoló segítségével. A színhőmérséklet szintén 5 fokozatban állítható 2 800 - 5 000 K között, azaz képes meleg, természetes vagy hideg fehér fényt kibocsátani. További funkcióként memória funkcióval is rendelkezik. A világítótest négyzet alakú talapzaton áll, amelyen érintőkapcsolók és hely található a telefon vezeték nélküli töltésére. Beépített energiatakarékos LED fényforrás a csomagban. Garancia időtartama: 5 év.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Iroda |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Érintős kapcsoló |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 65 W |
| Színhőmérséklet | 2800-5000 K |
| A teljes fényáram | 890 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 13 W |
| Dugó típusa | C |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Series | NILFGARD Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Egészen ízléses, elegáns lámpa, amely kiváló minőségű anyagból készült, és egyaránt alkalmas irodába vagy otthoni számítógépasztalhoz. A fényereje elegendő, csak remélem, hogy sokáig világítani fognak az összes LED diódák, ellentétben az előző, más márkájú lámpámmal.
minőségi anyag
a mobiltelefon vezeték nélküli töltésének lehetősége, egyszerűen a lámpa talpára helyezve
Ajánljuk

Pongo funkcionális asztali lámpa
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű-aranyszínű asztali lámpa textil búrával (magasság 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Retro asztali lámpa fekete zöld üveggel - Bizle
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
2 db asztali lámpa készlet fekete, dimmerrel és újratölthető - Murdock
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus jegyzői lámpa fekete opál üveggel - Banker
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Sianna dekoratív asztali lámpa
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi asztali lámpa bézs színben, vászonernyővel - Dahlia
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás





