




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED-es fali kis lámpa beépített elektronikával, amely lehetővé teszi a fényerőszabályozást a tápkábelen található egyszerű kapcsolóval. A kapcsoló egyetlen mozdulatával 100%-os teljesítményen világít. Két gyors mozdulattal 50%-os teljesítményen világít. Három gyors megnyomással 15%-os teljesítményen világít. A tápkábel hossza 130 cm.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Előszoba |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Típus | Fali lámpa |
| A teljes fényáram | 280 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Dugó típusa | C |
| Series | WALL LAMP Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, távirányítós, okos
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Távirányítós, okos, fém
Raktáron
Konnektoros, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás