Ajánljuk
Nincs raktáron
26 090 Ft
Előző árak
- 2026. 06. 01. - 26 090 Ft
- 2025. 11. 18. - 26 090 Ft
- 2025. 11. 07. - 26 090 Ft
- 2024. 01. 15. - 24 489 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Helam márkától származik, raktárunkban van, ára 26090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fekete |
| Forma | Kerek |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9,6 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Konyha |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | GU10 |
| Izzók száma | 2 |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 37 W |
| A teljes fényáram | 840 lm |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Funkció | LED technológia |
| Series | TUBA Helam |
| Gyártó | Helam |
Vélemények
4.01 értékelés
5
0 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
modernnek tűnő
A kábeleknek egyformán feszesnek kell lenniük, különben látható az egyenetlenség a világítótestek között.






























