Ajánljuk
FRIDA 3D gardrób Dió
Méretek 201×135×51 cm
151 629 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 151 629 Ft
- 2024. 11. 30. - 151 629 Ft
- 2024. 11. 25. - 143 049 Ft
- 2024. 09. 28. - 228 878 Ft
- 2024. 07. 16. - 203 310 Ft
- 2024. 07. 01. - 200 206 Ft
- 2024. 02. 29. - 199 838 Ft
- 2024. 02. 14. - 209 342 Ft
- 2024. 01. 28. - 209 022 Ft
- 2024. 01. 15. - 212 910 Ft
Termékleírás
A Frida háromajtós szekrény egy nagy gardrób, amely minden bizonnyal ideális hálószoba berendezésére. A bútorok minden bizonnyal elférnek benne sok szükséges dolog, különösen a ruhák. A divatos színkombinációval kifejezett vonzó bútortervezés teljes egészet hoz létre. Kiváló minőségű bútorlapból készült, így hosszú évekig elégedett lesz. A termék jellemzői: modern stílus háromajtós gardrób nagy tárolóhely fogantyúk és lábak - fekete kiváló minőségű kivitelezés tartós és szilárd szerkezet
Méretek
| Szélesség: | 135 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 201 cm |
Specifikációk
| Felület | Matt |
|---|---|
| Stílus | Modern, Rusztikus |
| Ajtók száma | 3-ajtós |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Polc |
| Szín | Barna |
| Ajtó típus | Tömör |
| Fa mintázat | Diófa |
| Színváltozat | Dió |
| Polcok száma | 5 |
| Magassága egy láb | 12 cm |
| A termék színe | Barna |
| Él | ABS |
| Furcsa | Ajtó |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Új anyag | Műanyag |
| Tükör | Nem |
| Polcok | Igen |
| Súly | 115 kg |
| Anyag | Fém;Műanyag;Laminált faanyag |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Dekoráció | Dió;Tölgy |
| Gyártó | GALA |








