







Méretek 75×80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus étkezőasztalunkkal akár több vendéget is asztalodhoz ültethetsz. Bővíthető asztallapjának köszönhetően akár 6 személynek is kényelmes helyet tud biztosítani, tökéletessé téve ezzel a családi ebédeket. Fehér lapja és bükkfa lábai jól passzolnak minden skandináv stílusú enteriőrhöz. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Skandináv |
| Szín | Fehér |
| Ülőhelyek száma | 6-személyes |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Felület | Matt |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Három láb |
| Név | MIRABEL |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 30 kg |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Főbb anyagok | MDF |
| További anyagok | Bükkfa |
| Sku | 310122 |

Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Kerek, diófa, matt
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal

Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, matt, márvány asztallappal
Elérhető 2 webáruházban

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás