







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri lámpa napenergia-technológiával.Nulla villanyszámla.Könnyű fényhőmérséklet-változtatás a lámpatest testén található kapcsolóval.Szürkületi érzékelőt tartalmaz.Fény színhőmérséklete: 3000/6000K.Tápellátás: 5,5V, 2W nap panel.Töltési idő: 5-6 óra.Világítási idő: 10-12 óra.Beépített Li-Ion 18650 3,7V akkumulátor, 2200 mAh kapacitással.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Talajba építhető |
| Funkció | Alkonyérzékelő/LED technológia/Szolár technológia |
| Elem élettartam | 12 h |
| Hely | Kert és utak |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/6000 K |
| A teljes fényáram | 110 lm |
| Sugárzási szög | 170 ° |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2 W |
| Stílus | Egyéb |
| Kapacitás | 2200 mAh |
| Series | SOLAR LAMP V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron

Álló, fém
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron


Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás