

Méretek 42×50×50 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 27 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az oldalasztal, beleértve az üveglapot is, kézzel szőtt polirattanból készült. Ideális beltéri és kültéri használatra, mint például terasz, kert, télikert vagy erkély, és bármilyen belső térbe illeszkedik. A robusztus konstrukció időjárásálló és UV-álló polirát fonással van bevonva. Az előre összeszerelt csavaroknak köszönhetően az asztal nagyon egyszerűen kiegyenlíthető, ha a padló egyenetlen. Termék részletek: asztal méretei: 50 x 50 x 42 cm (HxSzxM) anyaga: polyratan keret: porszórt acél üveglap: 5 mm, biztonsági üveg Csomag tartalma: 1 x kerti asztal szerelési anyag
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 42 cm |
| Anyag | Fém, Műrattan |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Szín | Barna |
| Alak | Négyzet, Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Gyártó | Stilista |
| Méretek | 50 x 50 x 42 cm |
| Összecsukható | Nem, Nem |
| Súly | 9.15 kg |
| Anyag típusa | Polirattan |
| Kempingasztalok | Nem |
| Hosszúság | 50 cm |
| Fiók | Nem |

Műrattan, négyzet alakú
Raktáron
Műrattan, négyzet alakú
Raktáron
Műrattan, négyzet alakú
Raktáron
Műrattan, négyzet alakú
Raktáron
42×58×58 cm, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan, téglalap alakú, négyzet alakú
Raktáron
75×60 cm, kerek, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan
Raktáron
Műrattan
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
75×80×80 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan, téglalap alakú, négyzet alakú
Raktáron
Összecsukható, fa, bővíthető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×80×80 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
42×58×58 cm, műrattan, téglalap alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, kerek
Raktáron
Műrattan, téglalap alakú, négyzet alakú
Raktáron
Természetes rattan, kerek, műrattan
Raktáron
Fa, teakfa
Raktáron
Fém, műrattan
Raktáron
Fém, műrattan, téglalap alakú
Raktáron
75×95×95 cm, kerek, műrattan
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Téglalap alakú, négyzet alakú
Raktáron
Fa, teakfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Téglalap alakú, négyzet alakú
Raktáron
Műrattan, téglalap alakú
Raktáron
Fém, műrattan, téglalap alakú
Raktáron
Műrattan
Raktáron
45×45 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
75×60×60 cm, kerek, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, akácfa, négyzet alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, teakfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek
Raktáron
3×50×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×70×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
3×110×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
19×80×19 cm, matt, szabálytalan formájú
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, székre, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fénydekoráció, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, fedél nélkül
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Vinyl, sötét, tölgy színű
Kiszállítás 1 nap múlva
300×300 cm, összecsukható, alumínium
Kiszállítás 1 nap múlva
108×62 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Vinyl, tölgy színű, vízálló
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, négyszögletes, nyugágyra
Kiszállítás 1 nap múlva
85×50 cm, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva