

Méretek 120×200 cm
PETRA 6 emeletes ágy kiszélesített alsó fekhellyel natúr borovi színben (200 x 120 cm), amely tömör borovi fenyőből készült és igen stabil a szerkezete. A felhasznált anyagoknak köszönhetően az ágy igazán minőségi és stabil. Az emeletes ágy két ágyneműtartó tároló fiókkal is rendelkezik, amelyek műanyag kerekeken mozgathatók, így biztosan nem karcolják össze a padlót. Nincsenek az ágyhoz rögzítve, így könnyen ki lehet őket húzni, majd visszatolni. Az ágy univerzális, a létra kétoldalas, jobb és bal oldalra is felszerelhető. A tároló fiókok nem töltik ki az egész ágy alatti részt. Az ágy lábai és a ágyneműtartó fiókok között nagyobb a távolság, mint ahogyan az a képen ábrázolt. Az ágy részét képezi a minőségi ágyrács. A matrac nem képezi az ágy részét. Válasszon minőségi 200x90 cm és 200x120 cm matracaink közül. PARAMÉTEREK: Ágy mérete (HoxMaxSzé): 212 x 151 x 127 cm Távolság a padlótól az alsó fekhely ágyrácsáig: 29 cm Távolság a padlótól a felső fekhely ágrácsáig: 114 cm Távolság az alsó és a felső fekhely között: 82 cm Felső fekhely (matrac) mérete: 200 x 90 cm Alsó kiszélesített fekhely (matrac) mérete: 200 x 120 cm Az ágyneműtartó fiók belső mérete (SzéxMaxMé): 76 x 17 x 79 cm Létra mérete (SzéxMa): 44 x 96 cm Ágyrács: tömör léces Anyaga: tömör fa (borovi) Teherbírás: 100 kg/fekhely Szín: natúr borovi Szállítás módja: lapra szerelt A terméket más webáruházainkban is megtalálja: Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Poschodová posteľ s úložným priestorom Petra 6 200x120x90 - prírodná ↗ Kapcsolódó kategóriák BÚTOROK Gyerekeknek Emeletes ágyak kiszélesített alsó fekhellyel Emeletes ágyak Fa ágyak Gyerekszoba bútor Ágyak Fa emeletes ágyak Emeletes ágyak felnőtteknek Emeletes ágyak tároló fiókkal Tömörfa ágyak Fa ágyak 90x200 Fa ágyak 120x200 Fa ágyak ágyneműtartóval Fenyőfa ágyak Emeletes ágyak diákoknak Emeletes ágyak lányoknak Emeletes ágyak fiúknak Rusztikus tömörfa ágyak Ágyak tinédzsereknek Ágyneműtartós ágyak pótággyal Ágyneműtartós fehér ágyak Ifjúsági ágyak ágyneműtartóval Modern ágyak ágyneműtartóval Saroktámlás ágy ágyneműtartóval Olcsó ágyneműtartós ágyak Olcsó emeletes ágyak Olcsó ágyak Olcsó fa ágyak Tömörfa ágyak ágyneműtartóval 90x200 Luxus ágyak tömör fából Tömörfa ágyak ágyneműtartóval Ágyak a nyaralóba Nagy ágyak Magas ágyak ágyneműtartóval Olcsó tömörfa ágyak
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Tárolóhellyel | Igen |
|---|---|
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Anyag | Fa |
| Pótággyal | Igen |
| Felület | Matt |
| Anyaga | Tömör fa |
| Tömör | Borovi fenyő |
| Ágyneműtartó | Ágyneműtartóval |
| Minta | Minta nélkül |
| Terhelhetőség | 81-100 kg |
| Méret | 90x200, 120x200 |
| Ágyrács | Ágyráccsal |
| Típus | Ifjúsági, Lányoknak, Fiúknak, Olcsó |
| Gyártó | Wilsondo |