







Méretek 107×61×61 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ezzel a függőszékkel pillanatok alatt igazi relaxációs állapotba kerülsz. Dőlj hátra, és élvezd a finom hintamozgást, akár saját hálószobádban, nappalidban vagy erkélyeden. A szék erős vázzal és fonott, bohó stílusú pamut makramé ülőfelülettel rendelkezik, amely bájos bohó hangulatot kölcsönöz minden enteriőrnek. Az ajánlat a következőket tartalmazza: Nem az ajánlat része: szerelőkészlet, 1 x Hintaszék egy fém karikával
| Szélesség: | 61 cm |
|---|---|
| Mélység: | 61 cm |
| Magasság: | 107 cm |
| Típus | Hintafotelek, Függő |
|---|---|
| Anyag | Szövet |
| Szín | Fekete |
| Név | GABELLA |
| Súly | 4 kg |
| Terhelhetőség | 150 kg |
| Főbb anyagok | Pamut |
| További anyagok | Poliészter |
| Stílus | Bohó |
| Sku | 311646 |

Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Hinta, szövet, orientális
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Hinta, kihúzható, magas háttámlával
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Tárolóval, kihúzható
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Műbőr, kihúzható, alacsony háttámlával
Raktáron
87×70 cm, kihúzható, szövet
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Retró, szövet, magas háttámlával

Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás