Ajánljuk
Finezja Gardróbszekrény (150 cm) Fehér - lila
Méretek 216×150×61 cm
180 299 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 180 299 Ft
- 2024. 11. 30. - 180 299 Ft
- 2024. 11. 25. - 170 099 Ft
- 2024. 07. 16. - 292 570 Ft
- 2024. 07. 01. - 287 961 Ft
- 2024. 02. 29. - 287 599 Ft
- 2024. 01. 28. - 293 086 Ft
- 2024. 01. 15. - 298 521 Ft
Termékleírás
Felbecsülhetetlen értékű a divatos üveges tolóajtók rendszere, amelyek megkönnyítik a kezelést és helytakarékosak is. A test és az ajtó minőségi laminált anyagból készült (16 mm). Karbantartása egyszerű, felülete könnyen mosható, ellenáll a víznek és a magas hőmérsékletnek. A szekrény különböző színváltozatokban is elérhető. Ha bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal. A terméket szétszerelt állapotban szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 61 cm |
| Magasság: | 216 cm |
Specifikációk
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Tolóajtó |
| Funkció | Kombinált |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
| Ajtók száma | 2-ajtós |
| Anyag | Fém |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Polcok száma | 4 |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Barna |
| Él | ABS |
| Furcsa | Toló ajtó |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Új anyag | Fém |
| Tükör | Nem |
| Polcok | Igen |
| Súly | 120 kg |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Színváltozat | Fehér - lila |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy |
| Gyártó | Furniture |












