


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Felső lámpa dekoratív kristályelemekkel.A lámpa két fényforrásból áll - LED 23W és 4x E14 max. 40 W (E14 foglalatú izzók nem tartozékok).Tökéletesen alkalmas nappali vagy hálószoba világítására.Garancia: 5 év.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Fő anyag | Kristály |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Szürke |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás/E14 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 23 W/40 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED)/NEM |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 23 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1470 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 23 W |
| Series | PALLAS Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |

Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, rusztikus, fém
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, kristály, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Ingyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban

Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás