




Méretek 49×49 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dobd fel otthonod valami igazán különlegessel. Fémből készült rusztikus megjelenésű fali díszünk az egyszerű, de annál kreatívabb megoldás, ha egy friss nüanszot szeretnél nyújtani környezetednek. A különböző méretű fémjellegű, hal formája elemek elhelyezése egy igazán gazdag és sokrétegű felületet alkot, mely bármilyen barna, bézs vagy akár fehér árnyalatú garnitúrával passzol otthonodban. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x dekoráció
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Magasság: | 49 cm |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Szín | Fehér |
| Név | RUBIDIUM |
| Forma | Kerek |
| Súly | 2 kg |
| Főbb anyagok | Fém |
| Sku | 154235 |

Fából
Raktáron
Skandináv stílusú, fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás