

Méretek 110×80×80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Jaegyszerűen csak egy nagyon elegáns asztalt szeretne készíteni a partira, bankettre, vernisszázsra vagy csak a terembe? Az egyszerű, tartós, rugalmas borítással ellátott, fehér színű, összecsukható asztal gyönyörű és praktikus dekorációvá válik. Termék részletek: Huzat: Méretek: kb. 80 x 80 x 110 cm. szín: fehér Anyaga: rugalmas sztreccs anyag, poliészter és elasztán 30 fokon mosógépben mosható megerősített végek asztal: méretek: kb. 80 x 80 x 110 cm anyag: fémkeret + tömör műanyag lemez (4 cm vastag) összecsukható asztal szilárd szerkezet CSomag tartalma: 1 x összecsukható asztal, fehér borítással együtt
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 110 cm |
| Alak | Négyszög |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Súly | 9.3 kg |
| Összecsukható lemezzel | Nem |
| Lemez anyaga | Műanyag |
| A tányér színe / díszítése | Fehér |
| A lemez alakja | Négyzet |
| Az alap színe / díszítése | Fehér |
| Alapanyag | Fém |
| Rotary | Nem |
| Gyártó | Garthen |
| Világítással | Nem |
| Állítható magasságú | Nem |
| Lemez átmérője | 80 cm |
| Globus | Nem |
| Összecsukható | Igen |

110×80×80 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa
Raktáron

110 cm, ⌀ 80 cm, kerek, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerek, modern stílusú, fém
Raktáron
Kerek, laminált, fém
Raktáron
Laminált
Raktáron
120 cm, ⌀ 70-75 cm, kerek, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, laminált, fém
Raktáron
Kerek, laminált, fém
Raktáron
Kerek, fém
Raktáron
Kerek, fém
Raktáron
Kerek, laminált, fém
Raktáron
Modern stílusú, laminált, fém
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Laminált
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
75×70 cm, ⌀ 70 cm, kerek, fa
Raktáron
Kerek, laminált, műanyag
Raktáron
Tölgyfa, sonoma tölgyfa, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, laminált, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, fém
Raktáron
Kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, négyszögletes
Raktáron
Kerek, laminált, fém
Raktáron
Kerek, fa, modern stílusú
Raktáron
Kerek, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, kőrisfa, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kerek, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva