
Pamut ágynemű DOTHEARTS POLY krém színű Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Cipzáras
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a kellemes pamutból készült ágynemű tökéletes kényelmet biztosít alvás közben. Lenyűgöző megjelenésű és minőségi nyomtatással rendelkezik, amely garantálja a méret- és színstabilitását. Annak érdekében, hogy az ágynemű a lehető legtovább szolgálja Önt, javasoljuk, hogy kifordítva mossa, zárt állapotban. Praktikus cipzáras záródású. A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 200 cm
| Típus | Klasszikus |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Motívum | Állatok |
| Szín | Kék |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Gyártó | Bellatex |

Cipzáras
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Mancs őrjárat, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Mancs őrjárat, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Peppa malac, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, Jégvarázs témájú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, Mancs őrjárat, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Cipzáras
Raktáron
Klasszikus, cipzáras
Raktáron