Ajánljuk
KYOTO dohányzóasztal, 60x44x60 cm, fekete
Méretek 44×60×60 cm
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 42 100 Ft
- 2024. 12. 13. - 42 100 Ft
- 2024. 08. 27. - 40 700 Ft
- 2024. 07. 25. - 41 510 Ft
- 2024. 07. 02. - 40 700 Ft
- 2024. 04. 03. - 45 700 Ft
- 2024. 03. 26. - 47 500 Ft
- 2024. 03. 22. - 45 700 Ft
- 2024. 03. 07. - 43 800 Ft
- 2024. 03. 05. - 49 300 Ft
- 2024. 01. 31. - 43 800 Ft
Termékleírás
Különleges, modern nappaliról álmodik? Ez esetben ajánljuk figyelmébe a KYOTO dohányzóasztalt is, amely atipikus, szokatlan külsejével mindenképp felhívja magára a figyelmet. Hívja meg barátait egy csésze kávéra vagy egy pohár borra és kápráztassa el őket ezzel az új bútordarabbal! A dohányzóasztal minőségi laminált alapanyagból készült PVC élekel, így biztosított a hosszú élet tartalma. A műanyaggal bevont lábak pedig megóvják a padlót a karcolásoktól, mechanikus sérülésektől. Az asztal mellé Önnek természetesen egy komfortos kanapé is jól jön. Válogasson kedvére széles kínálatunkból és rendezze be stílusosan a nappalit! Házhoz szállítjuk: modern stílus asztal masszív asztallap, PVC éllek, többféle méret. Használt anyagok: LTD, PVC
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 44 cm |
Specifikációk
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Asztal magassága | 44 cm |
| Asztal mélysége | 60 cm |
| Asztal szélessége | 60 cm |
| Az anyag vastagsága | Táblák - 3,2 cm |
| Dekor | Fekete |
| Kiviteleézés | 5 behelyezett lemez |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 24 kg |
| Teherbírás | 10 kg |
| Gyártó | Supermobel |












