

A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 103 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Lapos megjelenése mellett ez a modern függőleges radiátor lenyűgöző teljesítményt is kínál. 1183 watt hőteljesítményével, fehér acélszerkezetével és modern dizájnjával nem csak otthonát, de belső terét is felmelegíti. Megjegyzés: A hűtőszelepeket a csomag nem tartalmazza. Termék részletek: Típus: vízszintes teljes méretek: 600 x 886 x 69 mm (h x sz x mé) fűtés 13 elemmel: egyrétegű fűtési teljesítmény: kb. 1183 W 75 °C-on (áramlás) - 65 °C (hátul) - 20 °C (szobahőmérséklet) súly: kb 24,7 kg függőleges D-profilok: 60 x 12 x 1,5 mm vízszintes kerek csövek: Ø 38 mm mélység (hosszabbítással): 87 mm középső láncszem mérete: 50 mm csatlakozó menet: G1 / 2 '' próbanyomás: 4 bar (0,4 MPa) maximális üzemi nyomás: 3 bar (0,3 MPa) beleértve a rögzítőanyagot is szükséges alkatrészek: radiátorszelepek (nem tartozék) anyaga: Q195 acél fehér szín Csomag tartalma: 1 x radiátorral együtt rögzítő anyag
| Szélesség: | 89 cm |
|---|
| Teljesítmény | 1183 W |
|---|---|
| Időzítővel | Nem |
| Anyag | Acél Q195 |
| Csatlakozó menet | G1/2'' |
| Súly | 24.7 kg |
| Termosztáttal | Nem |
| Maximális üzemi túlnyomás | 0.3 MPa |
| Színes | Fehér |
| Gyártó | Aquamarin |
| Típus | Vízszintes |

Lapradiátor, acél, fali

Fali
Raktáron
Lapradiátor, fali

Padló
Raktáron
Lapradiátor, fali

Fali

Lapradiátor, fali

Lapradiátor, fali

Alumínium, lapradiátor, fali

Lapradiátor, fali


Fali

150×45 cm, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
Fali

160×60 cm, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
Acél
Kiszállítás 1 nap múlva
Lapradiátor, fali

Lapradiátor, fali

Alumínium, lapradiátor, fali


Lapradiátor, fali

Lapradiátor, padló

Lapradiátor, fali

Lapradiátor, fali

Lapradiátor, fali

Fali

Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva




60×16 cm, műanyag, kültéri
Kiszállítás 1 nap múlva

Műanyag, kültéri, klasszikus
Kiszállítás 1 nap múlva

75×114×49 cm, beltéri, fali
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

82×67×126 cm, hordozható, tárolóhellyel
Kiszállítás 1 nap múlva

Hordozható, tárolóhellyel
Kiszállítás 1 nap múlva