







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri lámpa kiváló minőségű LED SMD-vel – Samsung chip. Magas védelem: IP65. A modern LED-technológiának köszönhetően akár 85%-ot is megtakaríthat az áramköltségeken. Alkalmas utak és kertek megvilágítására.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 650 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Series | LAMP SAMSUNG CHIP V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron

Fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron


Fali
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fém
Raktáron

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás