






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connectOkostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval állítható.Bluetooth alacsony energiafogyasztással.Ingyenes AwoX Home CONTROL alkalmazás (kompatibilis Android és iOS rendszerekkel).Állítható színhőmérséklet: 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér.RGB funkció - 16 millió szín közül választhat.Fokozatos fényerőszabályozás (0-100%).Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee.Lehetőség van a lámpa bekapcsolásának és kikapcsolásának időzítésére.A lámpák távirányítóval és mobiltelefonnal egyidejűleg is vezérelhetők.A távirányító nem része a csomagnak, de külön megvásárolható.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Dimmelhető | Igen |
| Szín | Fehér |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/LED technológia/RGB |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 33,6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 33,6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 270 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 3900 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 33,6 W |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Stílus | Egyéb |
| Series | CONNECT-Z Eglo remote, VALDELAGRANO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron

Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, szögletes
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, üveg
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Konyhába, japandi, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Fa, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás