Ajánljuk
Sarokkanapé Miami 101
378 300 Ft
Termékleírás
Szürke, Alvás funkció, Ágyneműtartó, 280x160x76cm
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ágyneműtartó méretei | 230 x 1470 x 850 mm |
| Ülésmagasság | 410 mm |
| Üléspárna mélység | 640 mm |
| A kartámasz magassága | 620 mm |
| Karfa szélesség | 280 mm |
| Kartámasz mélysége | 950 mm |
| Alvás funkció | Igen |
| Alvó funkció | Dolphin |
| A hálóterület szélessége | 1290 mm |
| A hálóterület hossza | 2270 mm |
| Lábak | Műanyag |
| Lábmagasság | 50 mm |
| Ágyneműtartó | Igen |
| Rugó | Zig Zag típus |
| Univerzális sarok | Nem |
| Színválaszték | Igen |
| Anyagok | Kárpit |
| Kopásállóság | 50000 Martindale - ciklus |
| Korpusz anyaga | LMDP (laminált), Fa |
| Anyagtípus | Plüss, Krómozott műanyag |
| Átlagos szállítási idő | 5 munkanap |
| Eredet | Európa |



