Ajánljuk
Szétnyitható sarokkanapé DANTE Piros
Méretek 85×227×150 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 241 599 Ft
- 2024. 11. 30. - 241 599 Ft
- 2024. 11. 25. - 227 929 Ft
- 2024. 07. 16. - 392 038 Ft
- 2024. 07. 01. - 386 018 Ft
- 2024. 02. 29. - 384 831 Ft
- 2024. 02. 14. - 403 648 Ft
- 2024. 01. 28. - 379 533 Ft
- 2024. 01. 15. - 386 585 Ft
Termékleírás
A DANTE szétnyitható sarokkanapé teljes egészében Monolith velúr szövettel van bevonva, amely a speciális hibrid bevonat használatának köszönhetően megakadályozza a folyadék behatolását az anyag szerkezetébe. Ezen kívül kiváló kopásállóságot mutat (100 000 ciklus a Martindale tesztben). A bútor univerzális, így könnyedén illesztheti belső teréhez. Három nagy párna javítja a mindennapi bútorhasználat kényelmét. Az alvás funkciónak köszönhetően könnyedén eltöltheti rajta az éjszakát. Tágas ágyneműtartóban tartalék ágyneműt és párnákat tárolhat. Műszaki adatok: Hossza: 150 cm Szélesség: 227 cm Ülésmagasság: 41 cm Fekvőfelület: 200x135 cm Anyaga: Monolith 92 (esetleg más színű) Tulajdonságok: Alvás funkció, Ágyneműtartó, Masszív és tartós konstrukció Bonell rugók Automata DL Univerzális: jobb/bal Szabadon álló - hátul szövettel kárpitozva Párnák egy szettben a bútorral L alakú Modern forma
Méretek
| Szélesség: | 227 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ülés magasság | 41 cm |
| Karfa szélessége | 15 cm |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| A termék színe | Piros;Barna;Krém;Kék;Rózsaszín;Szürke;Zöld |
| Mérete nyitott állapotban | 135x200 cm |
| Forma | L alak |
| Huzat anyaga | Sima szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 50 cm |
| Színváltozat | Piros |
| Anyag | Fa;Fém;Sima szövet |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Hátsó anyag | Sima szövet |
| Sarok | Jobb;Bal, Igen |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | RIMALL |













