Ajánljuk
Nagyméretű szétnyitható kanapé SAWA Sárga
Méretek 98×224×90 cm
222 899 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 222 899 Ft
- 2024. 11. 30. - 222 899 Ft
- 2024. 11. 25. - 210 279 Ft
- 2024. 07. 16. - 361 680 Ft
- 2024. 07. 01. - 355 987 Ft
- 2024. 02. 29. - 354 851 Ft
- 2024. 02. 14. - 372 292 Ft
- 2024. 02. 10. - 350 018 Ft
Termékleírás
A modern skandináv stílusú kanapé ágynak nyitható és praktikus ágyneműtartóval rendelkezik. A steppelt ülés rész és párnák megkülönböztetik a többi bútortól. Tervezés: Fa keret + forgácslap Bonnell rugó + T 30 hab Alvás funkció Steppelt ülés és párnák Ágyneműtartó, Háttámla a párnák formájában tömör fa lábak, Szabadon álló kanapé (hátsó szövettel bevonva), 3 nagy párna, Széles színválaszték Masszív szövet Görgős szétnyitó rendszer
Méretek
| Szélesség: | 224 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 98 cm |
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Szín | Sárga |
| Ülés magasság | 46 cm |
| Karfa szélessége | 9 cm |
| Magassága egy láb | 10 cm |
| A termék színe | Fekete;Kék;Rózsaszín;Szürke;Zöld;Sárga |
| Mérete nyitott állapotban | 120x200 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Huzat anyaga | Sima szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Színváltozat | Sárga |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 54 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Fa |
| Hátsó anyag | Sima szövet |
| Sarok | Nem |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | RIMALL |






















