





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 17 935 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A muszlin az egyik legtisztább, legegyszerűbb és legfinomabb szövet a világon. És mitől olyan különleges? Mindenekelőtt a légáteresztő képessége. A muszlin jól levegőzik, ezért jó ruhaalapanyag a száraz, meleg éghajlatú területeken. A muszlin nagyon tartós, így könnyen többször mosható, és idővel még könnyebb és puhább.Pihe puha praktikus fonott rácsvédő kiságyba New Baby. A fonott copf a legdivatosabb és legszuperebb babaszoba kiegészítő. Minden darab egyedileg készül, a legjobb minőségű pamut és minky anyagokból, és antiallergén szállal vannak töltve. A rácsvédő kézzel fonott. Kiságyban, bölcsőben használható, ahol megvédi a gyermeket az esetleges, forgolódásból származó sérülések kialakulásától. A copf felhasználható babafészekként, vagy dekorációként a szobába, esetleg mint egy szigetelés a fal hidegétől. Minden végén szalag található, hogy a copfot a kiságyhoz lehessen rögzíteni. A rögzítéssel biztosítja gyermekének a biztonságos és egészséges alvást.Jellemzők- újszülött koról ajánlott- méretek: 210x18x10 cm (+- 10 cm)- anyaga: huzat: 100% pamut, töltés: 100% antiallergén szál - az anyag megfelel az Oeko-Tex szabványnakMosás és karbantartás- mosás 30°C-ig, enyhe mosószereket használjon, csavarás: 800 fordulat/perc, ne használjon klórt és fehérítőt- felfüggesztett állapotban lehet szárítani, ne szárítsa szárítóban, ne tisztítsa kémiailag, vasalás maximum 110°C hőmérsékleten (ne vasalja a Minky anyagot)
| Szélesség: | 210 cm |
|---|---|
| Mélység: | 10 cm |
| Magasság: | 18 cm |
| Forma | Fonott |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Megfelelő | Mindenkinek |
| Alkalom szerint | Klasszikus |
| Motívum | Motív nélkül |
| Összetétel | Pamut |
| Hossz | 210 cm |
| Töltet | Poliészter |
| Kolekce | NEW BABY Mušelín |
| Gyártó | NEW BABY |
Felhasználói értékelések
Valahol sajnos megvolt foszolva az anyag.
Vásárolva itt: Mimulo