Hasonlítsd össze az árakat 127 205 Ft-tól 159 990 Ft-ig 3 webáruházban:
RaktáronIngyenes szállítás14 napos termékvisszaküldés
Ingyenes szállítás14 napos termékvisszaküldés
14 napos termékvisszaküldés
Méretek 96×195×37 cm
Válassz 3 üzlet közül 127 205 Ft és 159 990 Ft közötti árkategóriában:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az anyag vastagsága: 16 mm
| Szélesség: | 195 cm |
|---|---|
| Mélység: | 37 cm |
| Magasság: | 96 cm |
| Típus | Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Elrendezés | Fiókokkal és ajtókkal |
| Csatlakozók száma | 4 - 5 fiókos |
| Intézés | 4-részes |
| Hosszúság | 37 cm |
| Tömeg | 72 kg |
| Gyártó | Zondo |

Lábakkal, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron
Fiókos, lábakkal, rusztikus
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiókos, tölgyfa, lábakkal

Lábakkal, rusztikus, ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva