








Méretek 89×48×39 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A zsúrkocsik rendkívül kényelmessé és elegánssá varázsolják a családi vagy a baráti összejöveteleket. A négy görgőjük révén egyszerűvé válik az ételek felszolgálása vagy épp a használt edények elpakolása. Plusz tárolófelületként is szolgálnak, ha nincs elegendő hely az asztalon. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x zsúrkocsi
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 89 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Görgős | Igen |
| Elhelyezés | Beltér |
| Szín | Fekete |
| Név | SIENA |
| Súly | 12 kg |
| Főbb anyagok | MDF |
| További anyagok | Fenyő, Kaucsukfa (gumifa) |
| Stílus | Klasszikus |
| Sku | 184394 |

Fém, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, laminált, beltéri
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, matt, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, matt, görgős
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, laminált, görgős
Elérhető 4 webáruházban

Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás