Ajánljuk
TOSCANIA sarok ülőgarnitúra, 297x80x214, berlin 01/fehér öko-bőr, balos
285 200 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 285 200 Ft
- 2024. 08. 27. - 285 200 Ft
- 2024. 07. 25. - 291 620 Ft
- 2024. 07. 02. - 285 900 Ft
- 2024. 04. 11. - 316 800 Ft
- 2024. 01. 31. - 305 800 Ft
Termékleírás
TOSCANIA C sarok ülőgarnitúra. Modern vonalvezetésével vonzza a tekintetet A szilárd fa keret biztosítja a stabilitást. Szétnyitható mechanizmussal rendelkezik, amellyel ággyá alakítható. A kényelmet a T28 habtöltet biztosítja, melynek vastagsága 10 cm. Térben elhelyezhető. Alacsony lábakon áll a nagyobb stabilitás érdekében. Többféle kárpit és sarok tájolás választása. Összefoglaló: teljesen kárpitozott tárhely habtöltet T28 alacsony lábak kárpitválasztás és tájolás Használt anyagok: öko-bőr, szövet, PUR hab
Méretek
| Magasság: | 80 cm |
|---|
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Sarok típus | Balos |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet, Öko bőr |
| A lábak magassága | 4 cm |
| A sarok tájolása | Balos |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Anyag | Textilbőr |
| Az ülőfelület magassága | 38 cm |
| Az ülőfelület mélysége | 85 cm |
| Fekvőfelültet kinyitás után | 150x255 cm |
| Hosszúság a falig | 214 cm |
| Kárpitozás | Berlin 01/fehér öko bőr |
| Kinyitható | IGEN |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 166 kg |
| Szélesség a fal mentén | 297 cm |
| Teljesen kárpitozott | IGEN |
| Gyártó | Supermobel |













