







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connect. Okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval állítható. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes AwoX Home CONTROL alkalmazás (kompatibilis Android és iOS rendszerekkel). Állítható színhőmérséklet: 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. Fokozatos fényerőszabályozás (0-100%). Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Lehetőség a lámpa bekapcsolásának és kikapcsolásának időzítésére. A lámpák távirányítóval és mobiltelefonnal egyidejűleg is vezérelhetők. A távirányító nem része a csomagnak, de külön megvásárolható.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia/Bluetooth/Intelligens megvilágítás |
| Alak | Kerek |
| Szerelési lyuk | 105 mm |
| Szerelési mélység | 26 mm |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,4 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5,4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 55 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 150000 ON/OFF |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5,4 W |
| Szerelés módja | Beépített |
| Series | CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

IP44, mennyezeti
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás