Ajánljuk
Wilsondo DÍVA II kanapé - zöld
Méretek 140×75 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 108 990 Ft
- 2025. 09. 25. - 108 990 Ft
- 2025. 07. 01. - 103 590 Ft
- 2025. 04. 03. - 108 390 Ft
- 2025. 03. 12. - 109 890 Ft
- 2024. 11. 13. - 106 090 Ft
- 2024. 09. 20. - 102 990 Ft
- 2024. 07. 11. - 99 790 Ft
- 2024. 01. 15. - 104 990 Ft
Termékleírás
A kétszemélyes DÍVA II kanapé azok közé a bútordarabok közé tartozik, amelyek nem hiányozhatnak egyetlen otthonból sem. A felhasznált minőségi anyagok biztosítják majd a kényelmét. A gyártásakor Velúr Royal kárpitozó szövetet használtak fel, amely nem bolyhosodik. A profilozott háttámlára és a karfára T25, az ülésre T30 keménységű habot használtak fel. A kanapé háttámláját vertikális steppelés is csinosítja. A kanapé fekete színű lábakon áll arany véggel. PARAMÉTEREK: Méret (SzéxMaxMé): 140 x 75 x 77 cm Ülésmagasság: 41 cm Ülésmélység: 54 cm Lábak magassága: 20 cm Anyag: szövettel kárpitozott Szín: zöld Teherbírás: 240 kg Royal szövet: Összetétel: 100 % poliészter Grammsúly: 300 g/m2 A Martindale teszt* szerinti ellenálló képessége a kikopással szemben > 100 000 ciklus Ellenálló képessége a bolyhozódással szemben: 5 - legmagasabb fokozat Ellenálló képessége a kifakulással szemben: 5 - legmagasabb fokozat *Martindale teszt - a szövetek tartósságának, kopásállóságának a mérésére, kategorizálására született meg, és terjedt el mindenhol. Az 50 000 fölötti érték azt jelenti, hogy a szövet ellenálló. A 100 000 fölötti érték pedig azt jelenti, hogy a szövet igazán ellenálló a kikopással szemben.
Méretek
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
Specifikációk
| Lábakkal | Igen |
|---|---|
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Zöld |
| Anyaga | Szövet, Kárpit |
| Kárpitozás | Szövet |
| Stílusa | Vintage |
| Típus | Lábakkal, Keskeny, Nem széthúzható, Fejtámla nélkül, Kis, Alacsony |
| Ágyneműtartó | Ágyneműtartó nélkül |
| Forma | Kanapék |
| Lábak | Lábakkal |
| Karfák szerint | Karfákkal |
| Kinyithatóság | Nem nyitható |
| Magassága | 74 cm |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Ülőhelyek száma | Kétszemélyes |
| Szoba | Folyosó, Szoba, Iroda, Nappali, Dolgozószoba, Előszoba, Hálószoba |
| Gyártó | Wilsondo |






















