Ajánljuk
Zondo Komód Hannah New 04 (úzka) (sonoma tölgy). 1021343
Méretek 95×60×49 cm
71 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 71 900 Ft
- 2024. 07. 04. - 71 900 Ft
Termékleírás
szövet: laminált DTD, Az anyag vastagsága: 16 mm
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 49 cm |
| Magasság: | 95 cm |
Specifikációk
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Elrendezés | Fiókokkal |
| Csatlakozók száma | 4 - 5 fiókos |
| Intézés | 1-részes |
| Hosszúság | 49 cm |
| Tömeg | 33.2 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva







