Ajánljuk
Háromszemélyes kanapé Sunds (olivazöld). 1008933
Méretek 80×177×80 cm
132 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 132 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 132 900 Ft
- 2024. 08. 17. - 170 900 Ft
Termékleírás
Anyag: poliészter, Egyéb anyag: eukaliptuszfa, Anyagösszetétel: 100% poliészter
Méretek
| Szélesség: | 177 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 80 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Szín | Sárga |
| Anyag: | Poliészter |
| Egyéb anyag: | Eukaliptuszfa |
| Anyagösszetétel: | 100% poliészter |
| Összeszerelés: | Láb összeszerelés |
| Fa típus: | Eukaliptusz deglupta |
| Töltet: | Habszivacs |
| Támlák (stílus): | Karfa nélkül |
| Kárpit vastagsága: | 17 |
| Ülőhely mérete: | 177 x 51 cm |
| A fekhely területe: | 177 x 105 cm |
| Tartalmaz: | 1 x kanapé |
| Alak | Szófák |
| Anyag | Textil |
| Lebomlás | Széthúzható |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Hosszúság | 80 cm |
| Tömeg | 36 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva















