Ajánljuk
Kétszemélyes kanapé Lulea (smaragdzöld). 1008786
Méretek 85×150×83 cm
280 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 280 900 Ft
- 2025. 09. 07. - 280 900 Ft
- 2025. 07. 16. - 294 900 Ft
- 2024. 08. 17. - 295 900 Ft
Termékleírás
Anyag: műbársony, Egyéb anyag: tölgyfa, Anyagösszetétel: 100% poliészter
Méretek
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 83 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Férőhely | Kétszemélyes |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Anyag: | Műbársony |
| Egyéb anyag: | Tölgyfa |
| Anyagösszetétel: | 100% poliészter |
| Fa típus: | Eukaliptusz deglupta |
| Töltet: | Habszivacs |
| Támlák (stílus): | Egyenes |
| Kárpit vastagsága: | 11 |
| Ülőhely mérete: | 58 x 104 cm |
| Alak | Szófák |
| Anyag | Textil |
| Lebomlás | Nem széthúzható |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Hosszúság | 83 cm |
| Tömeg | 37 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva

















