Ajánljuk
Cipőtároló (cipősszekrény) Zeko 02 (amerikai cseresznye). 788868
Méretek 66×112×36 cm
63 100 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 63 100 Ft
- 2026. 01. 20. - 63 100 Ft
- 2026. 01. 07. - 63 072 Ft
- 2025. 09. 07. - 58 183 Ft
- 2025. 04. 02. - 60 607 Ft
- 2025. 03. 14. - 63 663 Ft
- 2025. 02. 07. - 63 350 Ft
- 2025. 01. 03. - 60 309 Ft
- 2024. 12. 19. - 51 440 Ft
- 2024. 12. 05. - 50 173 Ft
- 2024. 11. 26. - 49 193 Ft
- 2024. 11. 01. - 48 900 Ft
- 2024. 07. 04. - 47 900 Ft
Termékleírás
szövet: laminált MDF
Méretek
| Szélesség: | 112 cm |
|---|---|
| Mélység: | 36 cm |
| Magasság: | 66 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa, Laminált |
|---|---|
| Fa mintázat | Cseresznyefa |
| Szövet: | Laminált MDF |
| Paraméter | Széles |
| Kiegészítők | Ülőpárna nélkül |
| Hosszúság | 36.8 cm |
| Tömeg | 31 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva







































