Ajánljuk
Nincs raktáron
Zondo Komód Millard II (wallis szilva). 610036
Méretek 75×71×35 cm
38 110 Ft
Méretek
| Szélesség: | 71 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 75 cm |
Specifikációk
| Típus | Kombinált |
|---|---|
| Fa mintázat | Szilvafa |
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Elrendezés | Fiókokkal és ajtókkal |
| Csatlakozók száma | 1 - 3 fiókos |
| Intézés | 2-részes |
| Hosszúság | 35 cm |
| Tömeg | 26 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva




