

Méretek 110×50 cm
Űrtartalom: 320 liter
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Magasság: | 110 cm |
| Alak | Állat alakú |
|---|---|
| Űrtartalom: | 320 liter |
| Teherbírás: | 120 kg-ig ülésnél |
| Hosszúság | 95 cm |
| Tömeg | 4 kg |
| Gyártó | Zondo |

Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva