


Méretek 93×132×38 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
ABS élek: igen 0,6mm
| Szélesség: | 132 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Magasság: | 93 cm |
| Típus | Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Abs élek: | Igen 0,6mm |
| Csomagok száma: | 2 |
| Elrendezés | Fiókokkal és ajtókkal |
| Csatlakozók száma | 4 - 5 fiókos |
| Intézés | 3-részes |
| Hosszúság | 38 cm |
| Tömeg | 48 kg |
| Gyártó | Zondo |

Rusztikus, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fiókos, tölgyfa, lábakkal

Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva