






Méretek 76×105×190 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Amint beköszönt a jó idő, a kerti asztal gyorsan népszerű találkozóhellyé válik a család, a barátok és a szomszédok számára. Ez az erős, eukaliptuszból készült asztal kiválóan ötvözi a funkcionális kényelmet, a letisztult formavilágot, és a modern megjelenést. Az asztal stabil, könnyen tisztítható, és tartós. Meleg hangulatú barna színével biztosan a szívedbe lopja magát. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 105 cm |
|---|---|
| Mélység: | 190 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Név | MONSANO |
| Súly | 41 kg |
| Terhelhetőség | 80 kg |
| Főbb anyagok | Eukaliptusz fa |
| További anyagok | Eukaliptusz fa |
| Stílus | Klasszikus |
| Sku | 262814 |

70×80×120 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, fa, bővíthető
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fa, akácfa, négyzet alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Négyzet alakú
Raktáron
Műanyag, összecsukható, téglalap alakú
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás