






Méretek 70×48 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Klasszikus, skandináv stílusban kialakított fehér kis éjjeliszekrényünk ideális és praktikus kiegészítője bármely hálószobának. A tágas, kerek fogantyúkkal dekorált fiókok bőséges tárolási lehetőséget biztosítanak különböző kellékek, könyvek tárolására továbbá a szekrény felszíne helyet biztosít ébresztőórának, éjjeli lámpának, szemüvegnek és egyéb használati tárgyaknak. A hálószobabútor masszív MDF lemezekből készült, karbantartása és tisztítása rendkívül egyszerű. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x éjjeliszekrény
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Magasság: | 70 cm |
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Anyag | Laminált |
| Fiókos | Igen |
| Felület | Matt |
| Név | LANE |
| Súly | 12 kg |
| Főbb anyagok | MDF, Forgácslap |
| További anyagok | Fém |
| Sku | 256306 |

42×40 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, matt, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
42×40 cm, modern stílusú, fiókos
Raktáron
42×42 cm, fa, fiókos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
70×44 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
42×42 cm, fa, fiókos
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, matt
Kiszállítás 2 nap múlva
42×42 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, fiókos, matt
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiókos, fém, rusztikus
Kiszállítás 2 nap múlva
42×42 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
42×40 cm, tölgyfa, fiókos
Raktáron
Matt

Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás