



Méretek 90×31 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dobd fel otthonod hangulatát ezzel a modern fali dekorációval. Arany színe és szabálytalan elrendezésű, stabil keretben elhelyezett karikái különleges hatást hoznak létre. Önmagában is mutatós, de akár másik dekorációs kiegészítő mellett elhelyezve is éke lehet lakásának. A beépített akasztóknak és az egyedi kialakításnak köszönhetően a darab vízszintesen és függőlegesen is felakasztható. Gazdagítsd otthonod ezzel a lenyűgöző darabbal. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Fali dekoráció
| Szélesség: | 31 cm |
|---|---|
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Név | TUNGSTEN |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 1 kg |
| Főbb anyagok | Fém |
| Sku | 250458 |

Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Skandináv stílusú, fából
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás