







Méretek 75×130×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Vigyél az otthonodba egy csipetnyi francia eleganciát ezzel a dekoratív komóddal. A darab tartós MDF-ből készült és tágas tárolófelülettel rendelkezik. Minden fiókot egy fényes acélgomb díszít, melyek csillogóvá varázsolják a bútort, mely a nappali, a hálószoba vagy az előszoba ékévé válhat. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x fiókos szekrény
| Szélesség: | 130 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Típus | Fiókos, Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Felület | Magasfényű |
| Szín | Fehér |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Név | WINCHESTER |
| Súly | 40 kg |
| Főbb anyagok | MDF |
| További anyagok | Acél |
| Stílus | Glam |
| Sku | 237484 |

Fiókos, lábakkal, rusztikus
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Lábakkal, rusztikus, ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Lábakkal, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fiókos, tölgyfa, lábakkal

Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás