









Méretek 77×80 cm
Válassz 2 üzlet közül 98 490 Ft és 109 200 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 8834 Ft.
Árelőzmények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ha klasszikus, multifunkcionális bútorokat keres, amelyek jól illeszkednek a különböző belső stílusokhoz, ez a bővíthető asztal tökéletes választás. A kiváló minőségű MDF-ből készült téglalap alakú teteje stabil, porszórt fém lábakon áll. A darab négy ember számára biztosít kényelmes helyet az asztal mellett. Két további férőhely biztosításához csúsztassa el az asztallapot, és tegye a kiegészítő elemet az asztal középső részébe. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Magasság: | 77 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Asztalláb típus | Három láb |
| Név | NORLEY |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 30 kg |
| Terhelhetőség | 50 kg |
| Főbb anyagok | MDF |
| További anyagok | Acél, MDF |
| Sku | 234686 |

Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal

77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Bővíthető, matt, márvány asztallappal
Elérhető 2 webáruházban

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Kerek, diófa, matt
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa

Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás