






Méretek 76×90×180 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A stílusos asztal teljesen átalakíthatja az ebédlő megjelenését. Az egyedi alakú gumifa lábak az asztalt kivételesen modern megjelenésűvé teszik, és az alapszerű formájuknak köszönhetően kiváló stabilitást nyújtanak. Az asztallap dió furnérral borított MDF-ből készül, amely mély, sötét színt ad, és az asztalt nagyon könnyen tisztíthatóvá teszi. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 180 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Laminált |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Név | HUXTER |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 37 kg |
| Terhelhetőség | 80 kg |
| Főbb anyagok | MDF |
| További anyagok | Kaucsukfa (gumifa) |
| Sku | 229586 |

Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal

Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, diófa, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa

Bővíthető, matt, márvány asztallappal
Elérhető 2 webáruházban

Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás