



Méretek 50×91 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ha fel szeretnéd dobni az otthonod hangulatát, akkor ez a fémből készült fali díszünk a különböző méretben és színben pompázó korongjai révén vonzó dekoráció lehet a szobában. A darab tartós fémből készült. A nyitott keretén átszűrődik a napfény, így egyedülálló megvilágításba kerül a falon. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Fali dekoráció
| Szélesség: | 91 cm |
|---|---|
| Magasság: | 50 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Név | OSMIUM |
| Súly | 3 kg |
| Főbb anyagok | Fém |
| Sku | 223183 |

Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Skandináv stílusú, fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás